top of page
חזרה למעלה

טיפול נפשי גופני

ליווי תומך באתגרי החיים

מיכל שוטוב

טיפול בהתמכרויות, חוסר ביטחון, דימוי עצמי/גוף נמוך ואכילה רגשית. תמיכה וליווי במצבי משבר. השתחררות ממצבי הימנעות אל חיים מלאים.

יצירת בהירות במערכות יחסים: במשפחה, בזוגיות, בהורות או בעבודה.

ויסות רגשי ויצירת גבולות בריאים: אישיים, משפחתיים או סביבתיים. טיפול בחרדה וחרדה חברתית, דיכאון ודיכאון אחרי לידה.

ליווי בני נוער מגיל 15 ומעלה במצבי החיים.
ליווי אמנים ואמניות במסע היצירה ויציאתה החוצה.

הטיפול מותאם אישית ובו נתייחס לכל רבדי החיים: המילולי-מחשבתי, הנפשי-רגשי והגופני.

קליניקה בחדרה, תל אביב ואפשר גם טיפול און ליין או שיחות ייעוץ טלפוניות 050-5492572

"המטרה העיקרית בטיפול היא לעזור למטופל לנוע מהבעיות שלו אל המשאבים שלו, כך שיוכל לחיות את חייו באופן מספק ולהיות המטפל של עצמו."

- דוויד בואדלה, מייסד הביוסינתזה

יש בך חלק בריא.

הוא זה שמניע אותך לפנות לעזרה.

הוא זה שיודע שהשינוי הרצוי - אפשרי.

הטיפול נעשה בהתאמה לתהליך ולקצב האישי שלך.

התהליך הוא מעבר הדרגתי מדפוסים והרגלים שמקשים או מעכבים אותך בחיים, אל יצירת חוויות חדשות ומיטיבות שילכו איתך הלאה במסעך עם המון כבוד להגנות שעזרו לך לחיות עד לרגע זה.

 

השאיפה היא להכיר אפשרויות חדשות להרגיש, לפעול  ולחשוב. לגלות מה מקשה או מונע ממך את הגישה אל המשאבים הטבעיים שלך. הגשרים אליהם הם רבים והיצירתיות היא אינסופית ואנחנו נמצא יחד את הגשר שיוביל לכוחות הריפוי שלך: לפעמים יהיה נגיש יותר לשוחח, לפעמים להרגיש, לפעמים לדמיין ולפעמים לזוז.

האמונה שלי בנוגע לטיפול

אני מאמינה שכל אדם שמבקש שינוי ופונה לעזרה, השינוי כבר מתחיל. בטיפול יש מעין מיקרוקוסמוס של החיים וזו הזדמנות להבין מה קורה לי בתוכם. בטיפול הולם ומותאם, יש הזדמנות למפגש אמיתי, להתפתחות של קשר, חקירה ובדיקה של מבנים ודפוסים במקום בטוח שאפשר להביא בו הכל, עם גבולות בריאים לשני הצדדים, וכל צד בקשר, יכול להביא את הלב שלו ואת המהות שלו. אני מאמינה בסקרנות לכל רבדי הקיום, בנקודות מבט חדשות על הקיים, במשחקיות ובהכרה במה שיש כרגע. אני מזמינה אותך להסיר את אבק דרך ההישרדות אל הדרך המהותית.

 

ארגז הכלים שלי משלב: שיחה, תנועה, משחק, מגע, תיקשור, עבודה עם קול, ייצוגים, נשימה, קצב, גבולות, מדיטציה ודימיון מודרך, ציור, קערות טיבטיות, פרחי באך ומוסיקה. 

למי מיועד הטיפול: 

מבוגרים ונוער מגיל 15 ומעלה במצבים המתוארים למעלה.

ובנוסף: לכל נשמה שמרגישה שקרה לה משהו מבלבל, פולשני ומכאיב. שהרגישו חריגים בחברה או במשפחתם וחוו מהם נטישה, דחייה ומסרים מבלבלים, אלימות, ביקורת ואי שביעות רצון תמידית ממהותם, בלי קשר למי שהם או מה שהם עשו או לא עשו. שמרגישים חוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך וחוויה שאין להם רשות לפעול בעולם הזה, כי אולי הם לא מספיק טובים.

למשפחות והורים שמכילים בתוכם נשמה שנראה שתמיד קשה לה בעולם הזה.

למה בחרתי לטפל:

מה שהפך אותי למטפלת מקצועית, הוא הריפוי האישי שלי מסבל וכאב, לחיים שיש בהם שמחה, אהבה ועונג מעצם קיומי!

מתישהו בחיים הבנתי ששולטים בחיי - עייפות, הימנעות, תקיעות, פחדים, תיפקוד יומיומי לוקה בחסר, התמכרויות להסחות דעת ואכילה רגשית. השינוי שלי התחיל כשביקשתי עזרה ופניתי לטיפול. 

היום אני האישה הבוגרת והבריאה שתמיד נועדתי להיות.

התחלתי לרצות דברים שוב כי זיהיתי רצונות שלא היו שלי בכלל והחלפתי אותם ברצונותיי האמיתיים.

ואז "המשמעת העצמית" ו"כוח הרצון" הוחלפו בהתרגשות, שמחת חיים, חדוות עשייה ומוטיבציה שלא ידעתי על קיומם בגופי. היום רצוני האמיתי נותן לי את הכוח.

גילוי הרצון האמיתי והגשמת חלומותיי היה אחד מהתהליכים הקסומים בחיי ואני מלאת סקרנות והתפעמות כשזה קורה בקליניקה ומודה ומברכת על כל אחד ואחת שמבקשים עבור עצמם התפתחות וחיים מלאים, חיים שיש בהם רווחה ואושר.

IMG_20200428_161941.jpg
לדף-נחיתה_1.gif
למי מיועד הטיפול
לה אני מלווה תהליכי ריפוי
בארגז הכלם
על הטיפול

נעים להכיר שמי מיכל שוטוב,

פסיכותרפיסטית, מלחינה, זמרת יוצרת ומתעלת מיידעים ואנרגיות ריפוי.

מטפלת אנרגטית רב-חושית ובמרחב הרב-מימדי, בעלת תואר ראשון במגמת הלחנה וניצוח, זמרת יוצרת ומעבדת מוסיקלית בעלת אולפן ביתי.

מלווה מעל 10 שנים א~נשים בהתמודדות עם אתגרי החיים. משלבת בקליניקה לטיפול נפשי-גופני, גם כלים מעולם המוסיקה ועבודה עם קול למי שזה מתאים ובזמן שזה מתאים, פרחי באך וקערות טבטיות. יוצרת את "קול אישה יכולה לשיר" תהליך ריפוי קולי לחיזוק הביטוי העצמי.

יוצרת קורסים מרחיבי תודעה המועברים באמצעות אנרגיות ריפוי גוף-נפש בשם ארוחה עם סוף שמח, לדעת לבחור ותדרי הטוהר. מעצבת אתרים ומולטימדיה, בוגרת קורסי תיקשור, טיפול באמצעות קערות טיבטיות ופרחי באך. יוצרת המופע "זה הרגע" שמספר את סיפור תהליך השיחרור שלי מפוסט טראומה מילדות בצל אלימות.

אודותיי

התקשרו או שילחו הודעה

050 - 5492572

אפשר גם למלא את הטופס ואחזור אליכןם בהקדם

הטיפול בקליניקה בחדרה, בתל אביב, במפגשי און ליין או שיחות ייעוץ טלפוניות

תודה שפניתם.ן אלי

בהצלחה

לפגישת הכרות

כמה מילים על הביוסינתזה:

תרפיית הביוסינתזה היא תהליך טיפולי-התפתחותי, המשלב בין המימד הקוגניטיבי, הרגשי והפיזי. הטיפול מתבצע באמצעות דיבור והתנסות חווייתית ומאפשר חיבור בין גוף, נפש ורוח. ביוסינתזה מזהה את האדם ייחודי ורב-מימדי, ומכירה בכך שכל אדם הוא בעל פוטנציאל התפתחותי רחב-טווח. המטפל בביוסינתזה לומד להכיר את המטופל ומתאים לו את סגנון הטיפול על מנת לסייע לו לזהות את כוחו הפנימי ולהביאו לידי מימוש. ד”ר דיוויד בואדלה, מייסד הביוסינתזה, טוען כי במהלך הטיפול המטרה חשובה, אבל חשובה אפילו יותר היא הדרך. אם הדרך אינה מתאימה, במקום העצמה של המשאבים הפנימיים עלול להיווצר מתח המחליש את כוחות הנפש והגוף. הסנכרון בין הנפש לגוף הוא שמאפשר חיים הרמוניים אצל המטופל ומכיוון שהאדם אף פעם לא נשאר באותו מצב חשוב שגם הטיפול יהיה דינאמי. לכן לכל אורך הטיפול, הדרך וסגנון הטיפול יכולים להשתנות.

bottom of page